Všechny pokoje v nabídce se nachází ve zvýšeném přízemí - nutno překonat krátké schodiště. Ve vstupní hale je k dispozici společný kuchyňský koutek (vybaven lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, nádobím).

Jednotlivé pokoje nabízí různý standard - některé mají vlastní koupelnu, jiné pouze umyvadlo a některé jsou ložnicí se společnou koupelnou a WC, ale žádný pokoj není vybaven televizí a vzhledem k našemu přesvědčení ji tam ani v budoucnu nenajdete. Každopádně, abyste byli alespoň v nějakém spojení se světem, můžete využít zdarma wifi

Vila Komtesa je dřevostavba - velká chata se všemi neduhy, které chata jenom může mít, proto prosíme, buďte k sobě vzájemně ohleduplní. Pokud budete pociťovat nějakou nespokojenost nebo shledáte nějaké nedostatky, informujte nás prosím o tom co nejdříve, abychom se mohli pokusit vše napravit.

Milujeme zvířata, proto se nebojte strávit u nás dovolenou se svým mazlíčkem. Ale nezapomeňte, že ne všichni mají tak pozitivní vztah ke zvířátkům jako my, proto by zvířecí doprovod neměl za žádných okolností obtěžovat ostatní ubytované. 

Kontakt

Komtesa Tepelská 411
Bečov nad Teplou
364 64
tel. 725 712 362
komtesa-becov@seznam.cz