Milí turisté vítejte,
 

nabízíme ubytování v historickém objektu vily Komtesa - jde o vskutku krásnou dřevostavbu ve stylu alpské architektury, navíc zasazenou v ideálním prostředí, na okraji šumícího lesa. Je to místo, které navozuje tu správnou atmosféru pro dokonalou regeneraci fyzických i psychických sil.

Aktuálně je k dispozici čtyřlůžkový pokoj, (manželské dvoulůžko a palanda), dvoulůžkový pokoj (manželské dvoulůžko) a pětilůžkový pokoj (manželské dvoulůžko a palanda). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (se sprchovým koutem), záchodem. Připojení k wifi zdarma. K dispozici je standardně vybavená společná kuchyňka. Parkování je možné bezplatně přímo v areálu, kde se též nachází zatravěná plocha sportoviště (volejbal, nohejbal, badminton apod. - síť je k zapůjčení zdarma), prostor pro táborák a úžasná vyhlídka na hrad a zámek, toto vše je obklopeno lesy. K vile dojedete po málo frekventované silnici pokračující do Otročína a Teplé. 

Milujeme zvířata, proto se nebojte strávit u nás dovolenou se svým mazlíčkem. Ale nezapomeňte, že ne všichni mají tak pozitivní vztah ke zvířátkům jako my, proto by zvířecí doprovod neměl za žádných okolností obtěžovat ostatní ubytované.

Vzhledem k podstatě a stáří domu musíme upozornit též na jedinou nedokonalost, kterou je nedostatečná zvuková izolace - jedná se opravdu o chatu se vším všudy... Tímto se všem našim hostům dopředu za tento neodstranitelný technický nedostatek omlouváme a zároveň prosíme o vzájemnou ohleduplnost.  

 

  

Novinky

26.11.2018 14:40
CHCETE PROŽÍT SILVESTRA V KLIDU, BEZ NADMĚRNÉHO HLUKU? PŘIJEĎTE K NÁM, PROTOŽE MY...
12.08.2018 11:04
Od 19. 8. čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou a wc volný s 15% slevou, kuchyňka k dispozici. JSME...
27.05.2018 09:27
Jaká byla Noc kostelů? No prostě báječná a nejlepší - přišlo móóóc lidí (na tak malý domeček s...
28.03.2018 15:58
Bohatý program Noci kostelů farnosti Bečov nad Teplou se připravuje!  Neváhejte a přijměte...
21.07.2017 00:00
OPEN AIR SETKÁNÍ S FILMEM POD HVĚZDAMI S HVĚZDAMI aneb MY A MEL GIBSON, JODIE FOSTER A DALŠÍ VE...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Komtesa Tepelská 411
Bečov nad Teplou
364 64
tel. 725 712 362
komtesa-becov@seznam.cz